Bezpłatne studia podyplomowe „Psychologia edukacyjna z przygotowaniem pedagogicznym”

Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza absolwentów studiów magisterskich na kierunku psychologia (jednolitych lub realizowanych w systemie 3+2) na 3 semestralne bezpłatne podyplomowe studia kwalifikacyjne „Psychologia edukacyjna z przygotowaniem pedagogicznym”, finansowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Studia przygotowują do profesjonalnej realizacji zadań psychologa w systemie edukacji i umożliwiają nabycie kwalifikacji zgodnych ze standardem kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela, określonym w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz.U. z 2021 r. poz. 890, z późn. zm.), zał. 1 – moduł F.

II tura rekrutacji trwa w okresie 19.-30.06.23r.

Szczegółowe informacje o studiach można znaleźć odwiedzając stronę internetową IRK oraz kontaktując się z p. Anną Szewczyk, a.szewczyk@uw.edu.pl, tel. 22 55 30 821.

Data publikacji: 26 czerwca 2023